На 36 млн. грн. «Київводоканалом» занижено вартість проданого майна

k vodokanal

 
Прокуратурою столиці 07.06.2012 порушено кримінальну стосовно колишнього генерального директора ПАТ «АК «Київводоканал», з вини якого відчужено нерухоме майно товариства загальною площею 11,5 тис. м2 вартістю, нижчою від ринкової на 36 млн. грн. (ч. 3 ст. 365 КК України - перевищення влади або службових повноважень). 


Встановлено, що за дорученням екс-керівника «Київводоканалу», 25% акцій якого належать територіальній громаді, без погодження з органом управління товариства продано за 28 млн. грн. комплекс із чотирьох нежитлових приміщень по вулиці Старонаводницькій, 10 у Печерському районі столиці.

Утім ринкова вартість цих приміщень згідно з висновками судової будівельно-технічної експертизи складає майже 64 млн. грн. Досудове слідство у справі триває, повідомляє відділ зв’язків із засобами масової інформації прокуратури міста Києва.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.