Прокуратура не допустила розтрату коштів, виділених на будівництво метрополітену
- Подробиці
- Опубліковано 14.06.2012 10:52
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2570
Кошти з місцевого бюджету ВАТ «ДОК-3» отримало як компенсацію за їхній комплекс будівель і споруд, які потрапили в межі проекту будівництва метрополітену та підлягали передачі до КП «Київський метрополітен». Однак посадовцями ВАТ «ДОК-3» 10,8 млн. грн. використано на власні потреби, а нерухоме майно загальною площею 5 тис. м2 відчужено іншому підприємству.
Таким чином, прокуратура столиці не допустила розтрату коштів київського бюджету, оскільки нечесним підприємцям не вдалося отримати усі 50 млн. грн., які підлягали перерахуванню за вказане майно, повідомляє відділ зв’язків із засобами масової інформації прокуратури міста Києва.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
26.06.2026 09:40
Збито та подавлено 177 цілей26.06.2026 09:34
1310 москалів подохло минулої доби на українські землі25.06.2026 15:57
Полон у тилу: як ТЦК та поліція катують українців у підвалах25.06.2026 10:20
Збито та подавлено 83 ворожих БпЛА25.06.2026 10:14
1270 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 25 червня


Коментарі