Прокуратура не допустила розтрату коштів, виділених на будівництво метрополітену

metropoliten

 
Прокуратурою столиці порушено кримінальну справу за фактом заволодіння службовими особами ВАТ «ДОК-3»  коштами київського бюджетув розмірі10,8 млн. грн., які виділялися на будівництво мостового переходу через Дніпро та Подільсько-Вигурівської лінії метрополітену (ч. 5 ст. 191 КК України – привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).


Кошти з місцевого бюджету ВАТ «ДОК-3» отримало як компенсацію за їхній комплекс будівель і споруд, які потрапили в межі проекту будівництва метрополітену та підлягали передачі до КП «Київський метрополітен». Однак посадовцями ВАТ «ДОК-3» 10,8 млн. грн. використано на власні потреби, а нерухоме майно загальною площею 5 тис. м2 відчужено іншому підприємству.

Таким чином, прокуратура столиці не допустила розтрату коштів київського бюджету, оскільки нечесним підприємцям не вдалося отримати усі 50 млн. грн., які підлягали перерахуванню за вказане майно, повідомляє відділ зв’язків із засобами масової інформації прокуратури міста Києва.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.