Директором ДП «Укррезерв» не виплачено 116 тис. грн заробітної плати

prok riev new

 
Прокуратурою Голосіївського району столиці розслідувано та скеровано до суду кримінальну справу стосовно директора відомчого підприємства Державного агентства резерву України – ДП «Укррезерв», який упродовж травня-листопада минулого року не виплатив 12 працівникам 116 тис. грн заробітної плати (ч. 2 ст. 175 КК України – безпідставна невиплата заробітної плати).


Посадовцем державного підприємства наявні грошові кошти використано не за цільовим призначення та не на першочергові потреби. Як наслідок, заборгованість з виплати заробітної плати досі не погашено. Наразі судовий розгляд справи триває.

Загалом упродовж поточного року прокуратурою Голосіївського району столиці до суду скеровано 6 таких кримінальних справ, загальний розмір боргу з виплати заробітної плати у яких складає майже 400 тис. гривень, повідомляє відділ зв’язків із засобами масової інформації прокуратури міста Києва.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 20 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.