Прокуратура через суд повернула столиці понад 1,2 тис. м2 нерухомості на Подолі

prok riev new

 
Київський апеляційний господарський суд задовольнив апеляційну скаргу прокуратури Києва та скасував рішення суду першої інстанції, за яким комерційна структура незаконно отримала у власність понад 1,2 тис. м2 нежитлових приміщень на Подолі.


У 2011 році до Господарського суду м. Києва звернулося ТОВ «Фінансовий максимум» з позовом про визнання за товариством права власності на нежитлові приміщення загальною площею понад 1,2 тис. м2 на вул. Костянтинівській, 21 «А» у Подільському районі.

Обґрунтовуючи свої вимоги, товариство стверджувало, що є законним власником майна, у зв’язку з чим господарський суд позов задовольнив та визнав право власності на нежитлові приміщення за ТОВ «Фінансовий максимум».

Натомість, прокурорською перевіркою встановлено, що нежитлові приміщення на вул. Костянтинівській, 21 «А» є комунальним майном, право власності на яке належало Подільській районній раді. До того ж, як з’ясувалося, вказана нерухомість у власність інших осіб у встановленому законом порядку ніколи не передавалася.

Київський апеляційний господарський суд підтримав позицію прокуратури Києва, скасував рішення суду першої інстанції та постановив нове рішення, яким у задоволенні позову ТОВ «Фінансовий максимум» щодо визнання права власності на комунальне майно відмовив, повідомляє відділ зв’язків із засобами масової інформації прокуратури міста Києва.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.