УДАР вимагає відповідальності посадовців, які не вжили заходів по мінімізації наслідків снігопадів

img 4538

 
Партія «УДАР» вимагає притягнути до відповідальності посадових осіб, які своєчасно не вжили заходів по мінімізації наслідків снігопаду. «УДАР» вимагає від Кабінету Міністрів України звернутися до Президента України щодо звільнення з посади голови Київської міської державної адміністрації, міністра інфраструктури України, міністра внутрішніх справ, голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій, керівника Державного агентства автомобільних доріг України та генерального директора Державної адміністрації залізничного транспорту України», - йдеться в заяві.


В партії зазначають, що снігопади та негода, які пройшли в березні цього року, виявили абсолютну неготовність органів державної влади до протидії наслідкам стихії, нездатність організувати людей та ухвалювати управлінські рішення на випадок позаштатних ситуацій. «Внаслідок бездіяльності та некомпетентності керівництва низки міністерств та відомств на тривалий час було паралізовано рух транспорту, перевезення людей і вантажів, виникли проблеми з постачанням хліба та продуктів. Нерозчищені вулиці стали причиною смерті кількох пацієнтів, яких медики не встигли довезти до лікарні. Мільйони мешканців України опинилися в інформаційній блокаді», - йдеться в заяві.

Як вважають в «УДАРі», існують всі загрози, що влада виявиться не готовою і до протидії повеням, спричиненим потеплінням і таненням снігу. Народні депутати від «УДАРу» вимагають від уряду вжити термінових заходів з протидії новим природним катаклізмам.

Зокрема, має бути створений Всеукраїнський протипаводковий антикризовий штаб, до якого ввійдуть члени уряду, керівники та заступники керівників профільних центральних органів виконавчої влади, народні депутати України, представники громадськості. Крім того, регіональні штаби мають бути створені у всіх регіонах, де є загрози повеней. Має бути проведена перевірка дамб, гребель тощо, проконтрольоване виконання попередньо прийнятих рішень про розчищення річищ річок, міських стічних каналів для безперешкодного проходження талих вод.

В «УДАРі» наголошують, що у випадку повеней, підтоплення населених пунктів має бути запроваджена система постійного інформування населення про загрози, про рух транспорту, рекомендації як діяти тощо. Крім того, в «УДАРі» наполягають на пришвидшенні роботи зі створення системи екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером «112», на який вже виділено майже 0,5 млрд грн, а служба і досі не функціонує, повідомляє прес-служба політичної партії "УДАР Віталія Кличка".



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.