«УДАР» ініціює створення ради Київської громади

kiev gromada

 
Партія «УДАР» ініціює створення в столиці ради Київської громади і звертається до опозиційних політичних сил та громадських організацій делегувати до неї своїх представників. Про це заявив на прес-конференції лідер «УДАРу» Віталій Кличко, повідомляють «Конфлікти і закони».


«Влада зневажає киян і позбавляє їх права вибору, права на місцеве самоврядування. Після 2 червня ми вважаємо Київраду нелегітимною. Але столиця повинна жити повноцінним життям, з комфортом для її мешканців. Саме тому ми ініціюємо створення органу з представників опозиції та громади Києва, які опікуватимуться вирішенням проблем життєдіяльності міста, - зазначив Кличко.

«Цей орган формулюватиме питання і ухвалюватиме рішення, забезпечення виконання яких вимагатиме від Київської міської держадміністрації. Якщо влада нехтує законами, позбавляє людей їх громадянських прав, вони повинні брати ініціативу і відстоювати ці права - в першу чергу право на народовладдя. Іншого шляху бути не може. Ми не будемо чекати до 2015 року, поки Київ розірвуть на шматки», - підкреслив лідер «УДАРу».



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.