На вимогу прокуратури підозрюваного у вбивстві столичного бізнесмена взяли під варту

prok riev new

 
Апеляційний суд м. Києва задовольнив апеляцію столичної прокуратури та скасував рішення суду першої інстанції, яким було відмовлено в обранні підозрюваному у вбивстві бізнесмена міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури міста Києва.


Встановлено, що 30 травня поточного року 42-річний мешканець Київської області під час суперечки застрелив свого бізнес-партнера біля автобусної зупинки «Пролісок», що на Бориспільському шосе.

Того ж дня зловмисника було затримано та повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.115 КК України («Умисне  вбивство») та ч.1 ст. 263 КК України («Незаконне поводження зі зброєю»).

Рішенням Дарницького райсуду Києва підозрюваному було обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Не погоджуючись з таким рішенням, прокуратура оскаржила його в апеляційному порядку.

Ухвалою Апеляційного суду незаконне рішення суду першої інстанції скасовано, підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.