Прокуратура попередила незаконне надання в оренду землі на Печерську вартістю 5 млн гривень

prok riev new

 
Господарський суд задовольнив позов прокуратури Києва та скасував рішення Київради, яким земельна ділянка на Печерську була незаконно передана в довгострокову оренду столичному підприємству. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури міста Києва.


Ділянку по вул. Січневого повстання у Печерському районі Київрада ще у 2005 році надала столичному підприємству в оренду строком на 5 років для будівництва, експлуатації та обслуговування офісно-житлового комплексу з підземним паркінгом.

У подальшому іншим рішенням Київрада внесла зміни до вказаного договору та продовжила строк дії договору з 5 до 15 років.

Однак, як встановлено прокурорською перевіркою, проект землеустрою щодо відведення землі у довгострокову оренду не розроблявся та органом місцевого самоврядування не затверджувався.

Рішенням суду вказане рішення Київської міської ради визнано незаконним та скасовано. Як результат, попереджено незаконне надання землі вартістю понад 5 млн гривень.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.