Столичні податківці «не помітили» мільйонні борги у приватного підприємства

podatkova golosiiv

 
Прокуратурою Голосіївського району Києва розпочато кримінальне провадження стосовно столичних податківців за фактом службового підроблення, що дозволило приватному підприємству уникнути сплати податків на суму 12,4 млн гривень. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Голосіївського району міста Києва.


Прокурорською перевіркою встановлено, що посадові особи ДПІ у Голосіївському районі внесли до офіційної бази-реєстру «Аудит» недостовірні відомості про відсутність у одного з підприємств податкового боргу.

У подальшому вказані протиправні дії призвели до того, що підприємство провело процедуру банкрутства, уникнувши сплати до державного бюджету 12,4 млн гривень податків.

Відомості щодо вчинення службовцями ДПІ кримінального правопорушення прокуратурою Голосіївського району внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 366 КК України «Службове підроблення».

Триває досудове розслідування.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.