Директора «Київського палацу дітей та юнацтва» засуджено за хабар та звільнено з посади

prokuratura obolon

 

Подільський райсуд столиці оголосив вирок керівнику «Київського палацу дітей та юнацтва», якого було викрито на «гарячому» під час одержання хабара у сумі майже 40 тисяч гривень за надання в оренду приміщення закладу культури. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Подільського району міста Києва.


У ході досудового розслідування посадовець повністю зізнався у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст. 368 КК України («Одержання хабара») та погодився на укладання угоди про визнання винуватості.

Суд затвердив угоду, визнав посадовця винним за статтею обвинувачення та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 17 тис. гривень.

Крім того, суд позбавив засудженого права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю протягом року.

Нагадаємо, посадовця  «Київського палацу дітей та юнацтва» було викрито у березні поточного року працівниками прокуратури Подільського району та міліції.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 20 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.