Спритні ділки «заробили» на тендері з благоустрою київського Гідропарку близько 3 млн грн

tender gidropark

 
Київською міжрайонною екологічною прокуратурою в ЄРДР зареєстровано кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364-1 (зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) та ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.


Так, Київською міжрайонною екологічною прокуратурою проведено перевірку додержання вимог бюджетного законодавства під час здійснення державної закупівлі робіт з комплексного благоустрою території пляжу «Венеція» у Гідропарку міста Києва.

Встановлено, що підприємством, яке перемогло за результатами державної закупівлі, внесено в документи тендерної пропозиції завідомо неправдиву інформацію щодо наявності працівників, матеріальної технічної бази та досвіду виконання подібних робіт.

Таким чином, на підставі підроблених документів підприємство перемогло у тендері, уклало договір підряду на виконання будівельних робіт та отримало за рахунок бюджетних коштів неправомірну вигоду у сумі 2,8 млн. грн.

Наразі досудове розслідування триває, повідомили «Конфліктам і законам» у прес-службі Дніпровської екологічної прокуратури.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.