У Києві припинили діяльність мережі гральних закладів «Кінг»

king

 
Прокуратура столиці спільно з правоохоронцями припинила незаконну діяльність 30 гральних закладів, які діяли практично у всіх районах Києва. Мережа існувала під логотипом «Кінг», прикриваючись розповсюдженням державних лотерей. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.


Для проведення операції було залучено 180 міліціонерів, які одночасно провели 32 обшуки. Правоохоронцям вдалося вилучити майже 1 тис. одиниць гральної техніки.

Крім того, було виявлено дві серверні. За оперативною інформацією, їх роботою керував головний сервер, розташований в Москві.

Розслідування кримінального провадження, розпочатого за ч.1 ст. 203-2 Кримінального кодексу України (Зайняття гральним бізнесом), триває.

Загалом, лише в жовтні поточного року органами столичної прокуратури спільно з міліцією вдалося припинити діяльність понад 60 закладів, які надавали незаконні послуги у сфері грального бізнесу. Вилучено 1,5 тис. одиниць гральної техніки, серед якої – гральні автомати, комп’ютери та інше обладнання.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Розповідь про воєнкома, який не займається бусифікацією, який шкодує людей, який публічно заявив, що свого сина в армію не пустить

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.