Кличко розповів про 4 види матеріальної допомоги учасникам АТО

pilgi ato

 
Мер Києва Віталій Кличко розповів про види матеріальної допомоги, які надає столична влада киянам-учасникам АТО та їхнім родинам.


«Є 4 види матеріальної допомоги учасникам АТО. Перший - це матеріальна допомога 2 500 грн. 3000 осіб оформили документи на отримання такої допомоги. 1200 вже отримали. 1800 - в процесі отримання. Другий - це компенсація на дороговартісне лікування та протезування. Комісія створена. Але ще жодної заявки на таку допомогу поки не надійшло, адже зазвичай бійці та родини отримують цю допомогу через уряд», - зазначив Віталій Кличко під час засідання сесії Київради, повідомляють «Конфлікти і закони».

Крім того, мер відзначив, що існує компенсація вартості ЖКХ киянам-учасникам АТО та їхнім родинам. На минулому засіданні Київради був ухвалений механізм видачі допомоги і найближчим часом видача розпочнеться. «Матеріальна допомога сім'ям загиблих - 2 500 грн. Родини загиблих звертаються та отримують ці кошти», - відзначив Кличко.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.