В Киеве опять появились продукты с оккупированных территорий

donetsk pryaniki

 
Как рассказал на своей странице в Фейсбук Сергей Чебозек, он делал покупки в супермаркете АТБ г. Киев. Купил свежие пряники и собрался дома уже их оприходовать, как посмотрел производителя - г.Донецк ул. Кобозева, 5 БКК от 5 января сего года.


Пользователь напомнил, что вопрос этот уже поднимался в Фейсбуке - каким макаром и самое главное - НА КАКОМ ОСНОВАНИИ продукция, произведенная на территории не подконтрольной законам и санэпидемнормам Украины, оказывается на прилавках наших магазинов. КАКИМ ОБРАЗОМ И НА КАКИЕ СЧЕТА идет оплата за неё? КТО ГАРАНТИРУЕТ, что в ней не окажется отравляющих веществ или она произведена согласно гигиенических и технологических норм. И САМОЕ ГЛАВНОЕ - КАК ПРЕКРАТИТЬ И К КОМУ ОБРАЩАТЬСЯ по данному вопросу.

«Кстати, в АТБ также появились котлеты и хлебцы злаковые - тоже из Донецка, - пишет Сергей Чебозек. Интересует ВАШЕ мнение и реальные действия… Ведь мы все прекрасно понимаем, что вся прибыль от продаж этого гавнотовара идет сепарам».


donetsk pryaniki1



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.