«Київзеленбуд» очолив корупціонер-лісоруб?

kmda audit

 
Сьогодні, 17 лютого 2015 року, у низці ЗМІ, зокрема, у виданні «Українська правда» з`явилась інформація про те, що на посаду директора КО «Київзеленбуд» призначено Сергія Симонова, особу, що належала до близького оточення колишнього президента януковича та очолювала низку підприємств, які займались реалізацією, зокрема і контрабандою, деревини. Також автори статті повідомляють про те, що Сергій Симонов, у часи його роботи у КМДА, фігурував у низці корупційних скандалів, пов`язаних із забудовою зелених зон Києва.


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі Національного екологічного центру України.

Також, одночасно із призначення чиновника, з`явилось повідомлення про те, що екологічною комісією Київради нещодавно було погоджено проект рішення про дозвіл КО «Київзеленбуд» на ведення лісового господарства, а простіше кажучи, на проведення суцільних рубок на території Дарницького лісопаркового господарства.

Що таке суцільні рубки, можна побачити на прикладі Святошинського лісопарку, де ліс вирубується на десятках гектарів старовікових, найцінніших ділянок, навіть не зважаючи на заповідний статус окремих частин господарства (зокрема, у Голосіївському Національному парку та Межигірсько-Пуща-Водицькому заказнику).

Також не варто зайвий раз нагадувати, що стан повітря у Києві відрізняється наявністю значної частини токсичних речовин та канцерогенів, вміст яких у деяких частинах міста перевищує у рази, а іноді і в десятки разів, гранично допустимі концентрації. Причина забрудненості повітря полягає не лише у надмірній кількості автотранспорту, роботі промислових підприємств, але і в системному скороченні площ зелених насаджень, що набуло катастрофічного характеру за часів керівництва містом «молодої команди» Черновецького та їх спадкоємців часів президентства януковича.

Існує аргументована підозра, що призначення Сергія Симонова на посаду директора КО «Київзеленбуд» та рішення про ведення лісового господарства на території Дарницького лісопарку — явища, пов`язані між собою і можуть свідчити про бажання окремих осіб організувати нові суцільні рубки у лісопаркових господарствах міста з метою комерційної реалізації цінної деревини.

Прикро усвідомлювати, що в той час, коли країна перебуває у стані війни, окремі чиновники прагнуть відновити корупційні схеми та знищити залишки київських лісів, позбавивши киян конституційного права на чисте та безпечне довкілля.

Національний екологічний центр України звертається до київського міського голови Віталія Кличка з вимогою негайно розглянути питання щодо доцільності призначення на посаду директора КО «Київзеленбуд» Сергія Симонова та не допустити набуття чинності будь-яких рішень Київради, що дозволятимуть проведення суцільних господарських чи санітарних рубок у київських лісах.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.