Посадовці столичної РДА розтратили бюджетні кошти, виділені на ремонт школи

prokuratura new

 
Прокуратура Святошинського району Києва розпочала кримінальне провадження за фактом розтрати бюджетних коштів, виділених на проведення капітального ремонту фасаду столичної школи. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.


Встановлено, що управління освіти Святошинської РДА уклало договір на суму понад 1 млн гривень з приватним товариством щодо проведення капітального ремонту фасаду школи. Посадовці РДА підписали акти приймання виконаних робіт, на підставі яких районним управлінням Державної казначейської служби перераховано приватному підприємству бюджетні кошти.

Втім, як з’ясувалося у ході перевірки, фасад будівлі так і не доремонтували. Роботи припинили, а навчальний заклад взагалі опинився в аварійному стані.

За вказаним фактом відомості про вчинення кримінального правопорушення внесено до ЄРДР за ч. 1 ст. 191 КК України (розтрата майна) та за ч. 1 ст. 366 КК України (службове підроблення). Досудове слідство триває.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.