Прокуратура вимагає повернути киянам кінотеатр «Тампере»

prokuratura obolon

 
Прокуратура Солом’янського району Києва через суд вимагає від приватної компанії повернути з незаконного володіння приміщення кінотеатру вартістю майже 19 млн гривень. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Солом’янського району міста Києва.


У 2008 році за рішенням Господарського суду столиці підприємство отримало в оренду майновий комплекс площею 2050 кв. м біля парку «Відрадний».

В ході прокурорської перевірки було встановлено, що у 2013 році орендар без рішення Київради зареєстрував вказане приміщення на праві приватної власності.

Окрім цього з’ясувалося, що спірне майно, яке належить до об’єктів культури, компанія отримала всупереч спеціальній процедурі, передбаченій приватизаційним законодавством.

З метою повернення кінотеатра столичним мешканцям, прокуратура Солом’янського району заявила позов, який перебуває на розгляді Господарського суду Києва.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.