У Києві правоохоронці вилучили контрафактних цигарок на 800 тисяч гривень

sigar kontrafakt

 
Спільними діями працівників прокуратури Дніпровського району м. Києва та міліції викрито злочинну діяльність групи осіб, які на території столиці займалися розповсюдженням контрафактних тютюнових виробів українських та іноземних торгових марок.


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.

У рамках кримінального провадження було проведено 5 обшуків в місцях зберігання контрафактної продукції. За їх результатами вилучено 54 000 пачок цигарок без марок акцизного збору.

Як з’ясувалося, сигарети сумнівної якості зловмисники видавали за продукцію відомих торговельних марок та реалізовували у роздріб на ринках та біля підземних переходів.

Загальна вартість вилученого контрафактного товару становить близько 800 тис. гривень.

Досудове розслідування здійснюється за ч. 3 ст. 229 КК України (незаконне використання знака для товарів і послуг).

На даний час встановлюється коло осіб, причетних до вчинення цього злочину.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.