Прокуратура вимагає повернути громаді земельну ділянку на Троєщині, самовільно зайняту під автостоянку

prok kiev new

 
Прокуратура Деснянського району м. Києва у суді вимагає від підприємства повернути громаді міста незаконно займану земельну ділянку на Троєщині вартістю понад 4 млн гривень. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.


Встановлено, що столичне підприємство використовує земельну ділянку площею 0,3 га вул. Оноре де Бальзака для обслуговування автомобільної стоянки. Однак, як з’ясувалося, Київрада не приймала жодних рішень про передачу вказаної землі під розміщення автостоянки, і будь-які документи, що посвідчують право користування нею, у підприємства відсутні. Попри це, територія огороджена парканом та охороняється.

Зважаючи на виявлені порушення, прокуратура району подала до суду позов про звільнення цієї землі та повернення її у розпорядження територіальної громади у придатному для використання стані.



Коментарі

  +0 #1 Лохопут 3 авг. 2015 г., 20:48:01
Если новость с вопросом, а главный вопрос номер Оноре де Бальзака? Я так понял это на клумбе в поворот на каштановую, там жирное место вбабахать хмарочос квартир на 600:)

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.