До опалення у Києві підключені 4 тисячі житлових будинків

opalennya klichko

 
Чотири тисячі житлових будинків у Києві вже підключені до центрального опалення, і цей процес триває. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в коментарі журналістам, повідомляють «Конфлікти і закони».


«4 тисячі будинків вже підключені до опалення. Цього року холоди почалися раніше, ми не стали чекати 15 жовтня, і я підписав розпорядження про подачу тепла в будинки киян з 10 жовтня. До кінця тижня всі житлові будинки мають бути підключені, і у всіх будинках буде тепло», - зазначив Віталій Кличко.

Він також відзначив, що до теплопостачання також вже підключені 688 закладів соціальної сфери і 258 котелень з 279. Відповідаючи на запитання журналістів, чи вистачить місту палива на опалювальний сезон, мер зазначив: «На Дарницькій ТЕЦ ми перевірили запаси вугілля. Директор сказав, що наявні обсяги вугілля і контракти, які підписані і які виконуються, дають підстави казати, що Дарницька ТЕЦ вугіллям на цю зиму забезпечена. Щодо інших ТЕЦ, які працюють на газі, сподіваюсь, що у нас надзвичайних ситуацій не виникне і поставки газу будуть своєчасними», - підкреслив Віталій Кличко.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан поділився думкою, як Дональд Трамп може повпливати на кінець війни в Україні

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.