Правоохоронці затримали грабіжника на станції столичної підземки

kradigka mobilna

 
Потерпіла щось захоплено вивчала у своєму стільниковому, коли один із пасажирів різко підскочив до неї, смикнув із рук слухавку і стрімголов кинувся з вагона. Дівчина не розгубилася і побігла до працівників міліції, які несли службу на станції метро «Золоті ворота», повідомляє прес-служба МВС України, передають «Конфлікти і закони».


Інформацію про вчинене правопорушення негайно передали по радіостанції, працівники міліції стали на обох виходах зі станції. Серед пасажирів правоохоронці за прикметами впізнали підозрюваного у грабунку і запросили його пройти до кімнати міліції. Там у присутності понятих у нього вилучили телефон жертви, який повернули потерпілій. Юнака затримали.

Згодом правоохоронці встановили, що 20-річний киянин у минулому вже притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення шахрайства та грабежу.

Відомості про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Фігурантові кримінального провадження загрожує до чотирьох років позбавлення волі.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 7 вересня обговорив нові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.