У Києві викрито зловмисників, які розповсюджували наркотики на території навчальних закладів

prok kiev new

 
Прокуратурою Печерського району спільно зі столичними правоохоронцями викрито групу осіб, які розповсюджували амфетамін на території шкіл та розважальних закладів столиці. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.


У ході досудового слідства встановлено, що наркобізнес організував 52-річний киянин, який у власному помешканні облаштував нарколабораторію, де виготовляв особливо небезпечну психотропну речовину – амфетамін.

Його спільницею виявилася 23-річна жінка, яка у вечірній час розповсюджувала наркотики біля навчальних та розважальних закладів.

Вказаним особам повідомлено про підозру у вчинені злочину, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України. Наразі за клопотанням прокуратури району підозрюваним обрано запобіжні заходи. Так, на час досудового розслідування організатор наркобізнесу перебуватиме під вартою, а його спільниця – під домашнім арештом.

Досудове слідство триває.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.