У Києві відкрився професійний Центр надання психологічної та соціальної допомоги переселенцям, учасникам АТО та членам їх сімей
- Подробиці
- Опубліковано 17.12.2015 15:37
-
Автор: Конфлікти і закони
- Переглядів: 1591
Мер Києва Віталій Кличко взяв участь у відкритті Центру психосоціальної реабілітації при «Києво-Могилянській академії». Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі Київського міського голови.
«Ми щиро раді тому, що сьогодні можемо впевнено сказати – столиця має професійний Центр надання психотерапевтичної допомоги людям, які зазнали травмування в психологічному плані – це і військові, і мирні жителі - які потребують реабілітації», - зазначив Віталій Кличко.
Він розповів, що з квітня 2015 року спільно з Могилянкою столичні соціальні працівники розпочали реалізовувати пілотний проект з надання реабілітаційних послуг демобілізованим учасникам АТО та переселенцям, які зазнали психічних та психологічних травм. А сьогодні такий Центр отримав окреме приміщення, що завдяки зусиллям НаУКМА, благодійників та спонсорів облаштоване відповідно до сучасних стандартів міжнародного досвіду.
«Як все починалося: представники столичної влади спільно з волонтерами, представниками релігійних та благодійних структур, представниками київських ветеранів АТО об’єднались рівно рік тому, аби спланувати та створити мережу сервісів для учасників АТО, які повертаються додому. Ця ідея знайшла схвалення та підтримку серед депутатів Київради, які проголосували про виділення фінансової допомоги за програмою «Турбота. Назустріч людям» у сумі 3,5 млн. грн. для організації такої роботи. Допомога орієнтована на киян, які беруть участь у військових діях на Сході України», - зазначив Віталій Кличко.
Київський міський голова відзначив, що у 2015 році за кошти програми «Турбота. Назустріч киянам» фінансується діяльність 50 фахівців із соціальної роботи, які надають соціальну та консультативну допомогу ветеранам АТО. Працює телефонна інформаційна лінія для оперативного вирішення питань ветеранів. Проводиться реабілітація від психосоціального стресу.
«Ми розуміємо, як важливо підтримувати людей, які потребують допомоги. Військовий конфлікт на Сході триває. До сьогодні гинуть наші громадяни, патріоти, які захищають цілісність і незалежність України. Днями ще один киянин загинув на Донбасі. Хлопець пішов добровольцем, йому було 18 років. Ми повинні шанувати загиблих та піклуватися про тих, хто повертається звідти і потребує допомоги», - зазначив Віталій Кличко.
У створенні Центру психосоціальної реабілітації допомогли Мальтійська Міжнародна Служба за підтримки Німецької Гуманітарної допомоги, КМДА та ІТ-компанія Інфопульс.
У Центрі працюють психологи, психотерапевти, спеціалісти з соціальної роботи і юристи.
Також з цієї категорії...
Перетин вулиць Інститутської і Ольгинської...
13 дек. 2013 г.
Столичні правоохоронці викрили киянку, яка...
6 сент. 2017 г.
Поліція встановлює обставини стрілянини у...
29 янв. 2018 г.
Набираючі популярність...
Понад 41 мільярд доларів США...
20 нояб. 2024 г.
Збито шість крилатих ракет ворога
21 нояб. 2024 г.
Західні медіа пишуть, як Україна...
21 нояб. 2024 г.
Останні новини
21.11.2024 14:06
Збито шість крилатих ракет ворога21.11.2024 13:55
1510 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:
Коментарі