За втручання місцевої прокуратури державі повернуто об’єкт незавершеного будівництва вартістю понад півмільйона гривень

prok riev new

 
Київською місцевою прокуратурою №9 забезпечено реальне виконання рішення суду щодо повернення у державну власність об’єкту незавершеного будівництва - енергоцеху по вул. Виборзькій у Солом’янському районі міста Києва вартістю понад 500 тис. гривень.


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.

Так, рішенням Господарського суду м. Києва, залишеного без змін постановою Київського апеляційного господарського суду, задоволено позов прокурора Солом’янського району м. Києва до акціонерного товариства про розірвання договору купівлі-продажу цього об’єкту та повернення його державі.

Підставою для пред’явлення позову стали суттєві порушення комерційною структурою умов вказаного договору та вимог Закону України «Про приватизацію державного майна».

На даний час рішення суду виконано повно та фактично – об’єкт незавершеного будівництва за актом приймання-передачі повернуто державі в особі регіонального відділення Фонду державного майна України по м. Києву.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.