У Києві п’яного водія, який заснув за кермом, засудили до 5 років ув’язнення

pyanyij za kermom

 
Деснянський райсуд міста Києва підтримав позицію Київської місцевої прокуратури №3 та визнав винним 45-річного чоловіка у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що заподіяло потерпілій тяжке тілесне ушкодження).


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.

Дорожня пригода сталася 1 лютого минулого року. 45-річний чоловік сів за кермо автомобіля після вживання алкогольних напоїв. Під час руху п’яний водій заснув за кермом. Як наслідок, автомобіль виїхав на зустрічну смугу та зіштовхнувся з іншим автомобілем.

Внаслідок ДТП постраждала жінка, яка перебувала в салоні зустрічного транспорту. Потерпіла отримала тяжке тілесне ушкодження у вигляді закритої спинно-мозкової травми.

Вироком Деснянського районного суду м. Києва чоловіку призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі з позбавленням права керувати всіма видами транспортних засобів строком на 3 роки.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.