На Київщині за минулу добу зареєстровано п’ять ДТП

dtp vtikachi

 
У Київській області, 15 лютого, працівники поліції зареєстрували п’ять дорожньо-транспортних пригод, в яких одна людина (пішохід) загинула та шестеро осіб отримали травми.


Як повідомили «Конфліктам і законам» у прес-службі УПД ГУНП у Київській області, основні причини ДТП - це порушення правил маневрування, недотримання безпечної дистанції руху, перевищення швидкості, а також наїзди на пішоходів. Автопригоди з цією категорією учасників дорожнього руху реєструються переважно у період сутінок, або у темну пору доби.

Крім того, почастішали випадки, коли водії, сподіваючись залишитися непомітними, зникають з місць скоєння автопригод. У січні 2016 року, вже зареєстровано 18 ДТП зі зниклими.

Водії, пам’ятайте! Зникаючи з місця автопригоди, ви зменшуєте шанс людини на порятунок, особливо якщо пригода сталася в безлюдному місці. За умови вчасно наданої медичної допомоги життя потерпілого можна врятувати. Крім того, втеча з місця скоєння дорожньо-транспортної пригоди тільки обтяжує провину.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 23 січня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.