Прокуратура оскаржила запобіжний захід водію БМВ Храпачевському

oskargennya hrapachevskyj

 
Київська місцева прокуратура №1 подала апеляційну скаргу на рішення Голосіївського райсуду м. Києва, який обрав для водія БМВ Ростислава Храпачевського, підозрюваного у вчиненні опору працівнику правоохоронного органу, запобіжний захід у виді особистого зобов’язання.


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.

На думку прокурора, вказане рішення слідчого судді є необґрунтованим та таким, що підлягає скасуванню, оскільки не відповідає ризикам, передбаченим ст. 177 КПК України. Зокрема, можливий вплив підозрюваного на свідків у даному кримінальному провадженні, які є його друзями та перебували з ним в автомобілі під час вчинення кримінального правопорушення, а також можливість ухиляння підозрюваного від явки до органів досудового розслідування, що підтверджується матеріалами кримінального провадження.

З огляду на викладене прокуратура оскаржила дане судове рішення та в Апеляційному суді м. Києва наполягатиме на застосуванні щодо Р. Храпачевського запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Заява спікера Джонсона нарешті підкріплена його рішучістю винести на голосування 60 мільярдів доларів допомоги від США Україні

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.