У центрі Києва правоохоронці викрили незаконний ігровий заклад

lukyanivka1

 
Інформацію про його функціонування поліцейським повідомив журналіст. Слідчо-оперативна група виїхала на місце події, задокументувала факт протиправної діяльності та вилучила обладнання.


Як повідомляє прес-служба Національної поліції Києва, під час огляду закладу правоохоронці виявили 16 комплектів з комп’ютерних моніторів, системних блоків та клавіатур. Вилучене направлено для проведення експертизи.

На момент огляду у приміщенні знаходилася касир ігрового закладу. Жінка відмовилася показувати дозвільні документи на здійснення діяльності закладу.

lukyanivka2

lukyanivka3

lukyanivka4

За даним фактом слідчим відділом Шевченківського управління поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 203-2 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України та розпочато досудове розслідування.

Правоохоронці встановлюють осіб, які брали участь в організації діяльності підпільного грального закладу, аби притягнути їх до кримінальної відповідальності.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха различными средствами нападения и в прошедшую ночь применил 13 ударных «шахедов»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.