Столичні поліцейські затримали грабіжника спортивного клубу

spotr klub1

 
Оперативники Голосіївської поліції протягом доби вийшли на слід 53-річного зловмисника. Повідомлення про крадіжку надійшло до управління поліції від представника одного зі столичних спортивних клубів, повідомляє прес-служба ГУ Нацполіції у Києві, передають «Конфлікти і закони».


На місце події виїхала слідчо-оперативна група. Поліцейські встановили, що з трьох шухляд роздягальні зникли цінні речі відвідувачів: мобільний телефон, золотий ланцюжок і кросівки.

spotr klub2

spotr klub3

- Працівники карного розшуку Голосіївського управління поліції провели ряд оперативно-розшукових заходів і встановили особу крадія. Ним виявився непрацюючий сумчанин, 1962 року народження, раніше судимий за аналогічні злочини. На даний час частину викрадених речей повернули власникам, - розповів начальник управління поліції Денис Ярославський.

Зловмиснику оголошено про підозру за ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до шести років позбавлення волі.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.