Повідомлення про замінування двох будинків на Оболоні не підтвердилося

obolon zaminuvanya

 
Фахівці профільних служб перевірили багатоповерхівки та обстежили прилеглу до них територію. Жодних вибухонебезпечних предметів і речовин не виявили. Правоохоронці встановили особу, яка, ймовірно, причетна до хибного повідомлення.


Про це повідомляє прес-служба Нацполіції Києва, передають «Конфлікти і закони».

О 22-й годині до поліції надійшло повідомлення: у двох будинках на Оболонському проспекті можуть вибухнути всі балкони. За вказаною адресою терміново прибули поліцейські, експерти-вибухотехніки, кінологічна служба, рятувальники та лікарі.

Під час огляду будинків та прилеглої території вибухових речовин не знайшли. Спілкуючись із мешканцями будинків, правоохоронці з’ясували, що ніхто з громадян підозрілих предметів чи осіб не бачив.

Поліцейські встановили, що за цією ж адресою проживає чоловік, який має проблеми із психічним здоров’ям, тож саме він міг вчинити правопорушення. Поспілкуватися з киянином правоохоронцям не вдалося, оскільки його через сильне душевне хвилювання забрали до лікарні санітари психоневрологічної служби.

Відомості про цей факт належним чином зареєстровані у Журналі єдиного обліку заяв і повідомлень громадян Оболонського управління поліції. Вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження за ст. 259 (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності) Кримінального кодексу України.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.