Ненависть людей до «Київенерго» посилюється

protest tarifi

 
Очевидні високі і необгрунтовані тарифи за електроенергію, гарячу воду та опалення, непрозорі схеми з незрозумілими платіжками та інші «варіанти» у діяльності ПАТ «Київенерго», які тягнуть подекуди на фінансові зловживання чи махінації - очевидно зробили для енергетиків своєрідну людську ауру ненависті, яка межує з прокляттями і невдоволенням громадян.


Ці фото з київського Подолу - реальне тому підтвердження. Такі листівки автор цих рядків побачив та зафіксував на камеру в районі метро «Контрактова площа», на вулицях Костянтинівській та Нижній Вал. Чи зрозуміють керівники «Київенерго», що цей протест громадськості проти тарифів може ще посилитися?..

protest tarifi1

protest tarifi2

protest tarifi3

Місто артикулює свої правила і норми співжиття, де Зло іноді перемагає Добро, і серед цього протистояння загублена українська людина почувається ще більш загубленішою. Тили її незахищені, бо влада тривалий час перебуває у ролі стороннього спостерігача. У цьому відмінність і трагізм нинішньої ситуації.

Олександр БОРЩЕВСЬКИЙ



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.