Кличко вимагає поставити лічильники на кожен будинок – за рахунок монополістів

lichilniki

 
Завдання номер один, над яким треба працювати, - щоб до початку нового опалювального сезону всі київські будинки були забезпечені лічильниками тепла. І більшу частину витрат повинні взяти на себе монополісти, які надають комунальні послуги. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час засідання експертної групи з питань енергозбереження, повідомили «Конфліктам і законам» у прес-службі Київського міського голови.


«Наприкінці минулого року ми визначили напрямок енергозбереження одним з найголовніших пріоритетів міської влади. Тому в бюджеті столиці на цей рік було передбачено рекордні для Києва 150 мільйонів грн на заходи з енергоефективності. Ми почали встановлювати лічильники теплової енергії. Ми знайшли можливість застосувати лічильники, які були закуплені ще 2007-го року, і які, на мою думку, абсолютно свідомо, в інтересах певних людей і всупереч інтересам киян, тримались на складах. Ми почали регулювати споживання тепла в бюджетній сфері, завдяки чому зберегли десятки мільйонів гривень в бюджеті міста. Але це тільки перші кроки на шляху до енергетичної безпеки Києва», - зазначив Віталій Кличко.

Він відзначив, що сьогодні міська влада усунута від питання формування тарифів на комунальні послуги. «Але ми не будемо просто спостерігати за темпом зростання цін на газ, тепло та електроенергію і підвищенням тарифів. Ми завжди будемо на боці киян і захищатимемо їх інтереси у взаємовідносинах з «Київенерго», «Київводоканалом» та іншими монополістами. Я впевнений, що ми знайдемо для цього організаційні та технічні можливості. Саме для цього ми і створювали експертну групу», - підкреслив мер Києва.

Київський міський голова відзначив, що давав доручення вивчити питання, як сплачують за опалення мешканці в будинках з лічильниками тепла та в будинках без лічильників. Результат - мешканці будинків з лічильниками економлять близько 30% енергії і, відповідно, коштів. «Як бачимо, система сплати за опалення побудована в інтересах теплопостачальних підприємств і є абсолютно непрозорою. Думаю, всім зрозуміло, чому так багато років не встановлювались лічильники, тому що були особи, зацікавлені в цьому. Я звертаюсь зараз до представників «Київенерго», щоби ви розглянули питання встановлення цього року лічильників тепла в усіх будинках Києва», - наголосив Кличко.

Мер також доручив своєму заступнику Петру Пантелеєву підготувати відповідне звернення на державну комісію, яка відповідає за питання встановлення тарифів на комунальні послуги. «Ми вимагаємо прозорих тарифів і справедливої системи оплати, - відзначив мер. - Одне з основних питань, яке турбує людей, - це вартість комунальних послуг. І ми не можемо і не дозволимо нікому ігнорувати це питання. Разом ми повинні знайти можливість забезпечити лічильниками тепла всі київські будинки. Це завдання номер один для нас як для міської влади. Я впевнений, що більшу частину витрат повинні взяти на себе монополісти. Це буде справедливо», - підкреслив Віталій Кличко.



Коментарі

  +0 #1 ВоВа 17 мар. 2015 г., 21:24:00
Обосновать! и Заставить! Тогда ещё кто то поверит, что есть мэр!

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха: двумя баллистическими ракетами Искандер М 16 ударными беспилотниками типа «шахед»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.