За фактом спроби рейдерського захоплення підприємства на Київщині проводиться розслідування

perestrilka

 
Сьогодні, 4 вересня, невідомі особи здійснили напад на одне з агропромислових підприємств, розташоване у селищі Крюківщина на Київщині. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції України, передають «Конфлікти і закони».


Молодики міцної статури намагалися захопити підприємство, однак отримали опір від співробітників приватної охоронної структури. Між конфліктуючими сторонами зав’язалась стрілянина, в результаті якої одна особа загинула, інша – була травмована.

На місце події прибули група швидкого реагування та слідчо-оперативна група поліції, які затримали чотирьох осіб, причетних до нападу. Наразі встановлюються особи потерпілих та всі обставини для надання правової кваліфікації події.

«Категоричність нашої позиції полягає в тому, що всі спроби рейдерських захоплень будуть призупинені і люди, причетні до них, понесуть відповідальність, згідно з нормами Закону», – наголосив заступник Голови Національної поліції Костянтин Бушуєв.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 24 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.