​Поліція розшукує зловмисників, які поранили жертву при пограбуванні

Зловмисники відібрали сумку, в якій, за словами свідків, були гроші. Потерпілого у тяжкому стані доставили у лікарню.


Як повідомляє прес-служба Нацполіції Києва, подія сталась у Солом’янському районі столиці поблизу одного з пунктів обміну валют. Як з’ясували правоохоронці, чоловік вийшов із приміщення, коли до нього підбігли двоє невідомих осіб та вихопили з рук сумку. Потерпілий спробував наздогнати кривдників, але ті нанесли йому кілька ножових поранень. Чоловік не відразу усвідомив тяжкість поранень, тому повернувся до власного автомобіля, подзвонив родичам, які прибули на місце і викликали поліцію та лікарів.

Відомості про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 187 (Розбій) Кримінального кодексу України. Постраждалий наразі перебуває у лікарні. За такий тяжкий злочин передбачено до 15-ти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Фото прес-служби Нацполіції Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 9 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.