​Повідомлення про замінування станції метро «Хрещатик» не підтвердилось

Вчора до чергової частини управління поліції в метрополітені надійшло повідомлення невідомого про замінування станції «Хрещатик». З метою перевірки вказаного повідомлення на місце події негайно виїхали слідчо-оперативна група, кінологи та експерти вибухотехнічного відділу. Під час обстеження станція метрополітену «Хрещатик» була зачинена на вхід та вихід, рух електропотягів на даній станції здійснювався без зупинок.


Як повідомляє прес-служба Нацполіції Києва, за результатами обстеження підозрілих предметів, а також вибухонебезпечних предметів та речовин не виявлено.

Відомості про подію внесені до Журналу Єдиного обліку управління поліції в метрополітені. За даним фактом розпочате кримінальне провадження за ч. 1 ст. 259 (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності) Кримінального кодексу України. Працівники поліції проводять заходи щодо встановлення особи, яка повідомила про замінування.

Фото Нацполіції Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха различными средствами нападения и в прошедшую ночь применил 13 ударных «шахедов»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.