​У Києві затримано заступника керівника одного з медичних закладів, яка вимагала хабар за довідку про інвалідність

У середу, 8 лютого 2017 року, столичною прокуратурою спільно зі Слідчим управлінням Головного управління Національної поліції в місті Києві та Управлінням захисту економіки у місті Києві Департаменту захисту економіки Національної поліції України затримано під час одержання неправомірної вигоди заступника директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2» Солом’янського району міста Києва.


Як повідомляє прес-служба прокуратури Києва, вказана особа вимагала від громадянки 800 доларів США за затвердження результатів комісії щодо підтвердження діагнозу інвалідності та подальшого направлення матеріалів на проходження медико-соціальної експертної комісії.

Посадову особу затримано в порядку ст. 208 КПК України одразу після отримання неправомірної вигоди.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України. Тривають першочергові слідчі дії.

Фото прес-служби прокуратури міста Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.