​У Києві затримали крадія інтернет-обладнання

До Деснянського управління поліції надійшла інформація про викрадення інтернет-обладнання з дев’ятого поверху будинку на вулиці Миколи Закревського. Заявник повідомив, що бачить підозрілу особу, яка копирсається біля ящика, де знаходиться комутатор. Згодом чоловік додав, що незнайомець викрав обладнання. Крадія зупинили на виході із під’їзду, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.


Зловмисника доставили до Деснянського управління поліції. Ним виявився киянин, 1984 року народження, який не працює і вживає наркотики. Раніше судимий за аналогічний злочин.

Підозрюваного затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу.

За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років. Вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу.

Фото прес-служби Нацполіції Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 19 грудня обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.