​Столична прокуратура повідомила про підозру екс-заступнику голови правління «Укргазбанку»

Прокуратурою міста Києва 25 травня 2017 року повідомлено про підозру колишньому заступнику голови правління Відкритого акціонерного товариства Акціонерного банку «Укргазбанк» за фактом службової недбалості, що спричинило збитки на суму понад 16 млн гривень.


Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

Екс-посадовець підозрюється у підписанні завідомо збиткового договору між банком та комерційною структурою, в результаті чого фінансова установа втратила право на заставне майно, що перебувало у неї в іпотеці, а саме - земельні ділянки в центрі столиці.

Розмір завданих збитків, спричинених діями екс-посадовця, підтверджується висновками судово-економічних експертиз.

За результатами досудового слідства, яке проводилося за оперативного супроводження Управління захисту економіки в м. Києві Департаменту захисту економіки Нацполіції України, колишньому заступнику голови правління повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість).

Наразі вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу.

Фото podrobnosti.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.