​У Києві поліція затримала чоловіків, які обікрали неповнолітню

Зловмисники у приміщенні магазину викрали із рюкзака 11-річної дівчинки мобільний телефон. У продуктовому магазині на вулиці Серафимовича двоє чоловіків уважно спостерігали за школяркою, яка розмовляла по дорогому мобільному, а після поклала слухавку у рюкзак, який закинула на плечі. Зловмисники пройшли повз неї, випадково зачепили і… телефон спритно «опинився» у кишені одного із них.


Про це повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.

Працівники оперативно-пошукового відділу карного розшуку затримали чоловіків при виході із магазину. У 43-річного громадянина іншої держави вилучили мобільний телефон неповнолітньої. Його разом із 47-річним співвітчизником доставили до Дніпровського управління поліції.

Слідчо-оперативна група задокументувала правопорушення. Мати школярки написала заяву щодо крадіжки мобільного, приблизна вартість якого – 7000 гривень.

Відомості про подію зареєстрували. Кримінальне провадження розслідується за ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. На час слідства суд арештував чоловіків.

Фото rbc.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.