​На Подолі поліцейські затримали розбійника

До чергової частини надійшло повідомлення про те, що невідомий під погрозою ножа та фізичного насильства забрав у киянина ноутбук, три мобільних телефони та гроші. Після цього з місця злочину втік, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.


У ході проведення першочергових слідчих дій стало відомо, що чоловіки познайомилися через мережу Інтернет та домовилися про зустріч у помешканні потерпілого. У квартирі гість дістав ніж та, погрожуючи ним, наказав власнику віддати всі цінності.

Правоохоронці затримали 32-річного безробітного уродженця Кіровоградської області. Під час санкціонованого обшуку у помешканні зловмисника правоохоронці виявили та вилучили два мобільних телефони та ноутбук.

Слідчим відділом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 187 (Розбій) Кримінального кодексу України. Зловмиснику пред’явлено підозру та обрано міру запобіжного заходу – цілодобовий домашній арешт. Йому загрожує позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Фото Нацполіції Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.