​У столиці хлопець допоміг поліцейським затримати грабіжника

Близько опівночі по спецлінії «102» до Деснянського управління поліції надійшло повідомлення про грабіж на вулиці Кіото. До 20-річної місцевої мешканки підбіг невідомий, зірвав з шиї золотий ланцюжок та втік. Проте потерпіла не розгубилась та подзвонила своєму хлопцеві, описала зловмисника і вказала напрямок, куди він побіг, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.


Молодик одразу викликав поліцію, а сам кинувся наздоганяти грабіжника. За декілька кварталів він побачив незнайомця, схожого за описом, та схопив його. У цей час під’їхали правоохоронці, які у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу затримали зловмисника і доставили його до управління поліції.

Затриманий – 21-річний місцевий мешканець, раніше був судимий за аналогічні злочини. Зараз він знаходиться під вартою, йому оголошено про підозру у вчиненні злочину за ознаками ч. 2 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Під час досудового розслідування чоловіка перевірять на причетність до інших злочинів. Затриманому загрожує до шести років позбавлення волі.

Фото slovoidilo.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.