​У Києві з елітного магазину хутра викрали 33 шуби

Сьогодні о 7:20 ранку у магазині верхнього одягу на вулиці Хрещатик спрацювала сигналізація. На місце події негайно прибула поліція охорони, яка побачила розбите скло дверей магазину, однак зловмисників вже не було, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.


Для документування правопорушення прибула слідчо-оперативна група Печерського управління поліції, яка провела огляд, опитала власника магазину, поліцію охорони та можливих свідків.

Попередньо встановлено, що троє невідомих людей за допомогою лому розбили скляні двері магазину, проникли в середину та викрали 33 шуби.

Відомості зареєстровані в журналі єдиного обліку заяв та повідомлень Печерського управління поліції та вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження за ч. 5 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років.

Фото з відеоролика ntn.ua



Коментарі

  +0 #1 василий 26 дек. 2017 г., 20:39:37
по одной шубе согласно возраста исуса

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.