​У Києві знайшовся пропалий іноземний футбольний вболівальник

Чоловіка у стані сильного алкогольного сп’яніння житель столиці виявив біля метро «Кловська»: чоловік забрав іноземця додому, аби він прийшов до тями, та повідомив про подію поліцію, інформує прес-служба Нацполіції Києва.


Про зникнення чоловіка, який прибув у Київ на фінал Ліги чемпіонів із Норвегії, сьогодні повідомили його друзі. У Печерському управлінні поліції зареєстрували матеріал у Журнал єдиного обліку заяв і повідомлень. Орієнтування на його розшук передали всім патрулям, які несуть службу у столиці.

Згодом до чергової частини зателефонував киянин і сказав, що неподалік від станції метро «Кловська» він виявив нетверезого іноземця. Щоби з гостем столиці нічого не трапилося, чоловік забрав його додому.

На вулицю Набережно-Корчуватську відразу прибув наряд патрульних поліцейських, які доставили розшукуваного до Печерського управління поліції. Зараз із ним спілкуються поліцейські.

Фото прес-служби Нацполіції Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.