Відсьогодні пити воду у Києві - небезпечно

mindobriva vodokanal

 
Як ми повідомляли раніше, невідомі розорали 500 гектарів заплавних луків поблизу Десни у 10 кілометрах вище Деснянського водозабору. У деяких місцях сільгоспроботи ведуться на відстані 15 метрів від берега річки. Поблизу розореної заплави просто неба розміщено 60 тонн азотних добрив, які незабаром вноситимуться у ґрунт. Позаяк розорена ділянка знаходиться у заплаві, яка регулярно обводнюється в період водопілля, існує ризик потрапляння хімічних сполук (добрив та гербіцидів, що використовуються у сільгоспвиробництві) у воду Десни, що призведе до критичного погіршення стану питної води, якою користуються мешканці Києва.


Представники Київводоканалу спільно з селищним головою Новосілок безпосередньо на місці повідомили у правоохоронні органи про можливу загрозу потрапляння добрив у Десну. За зверненням підприємства складена відповідна заява, котра дає підстави для встановлення власника угідь та повідомлення йому про неможливість внесення добрив в зоні санітарної охорони річки (http://vodokanal.kiev.ua/ua/news/2016-03-26-fahvts-kivvodokanaly-povdomili-y-pravoohoronn-organi-pro-mozhlivy-zagrozy-potraplyannya-mndobriv-y-desny).

Проте попри все це, сьогодні, 6 квітня, власники розораної ділянки, в супроводі охорони з кількох джипів, розпочали внесення аміачних добрив в розорані заливні луки.

Просимо уваги ЗМІ до цієї проблеми!

Об'єктивно, всім киянам, що споживають питну воду з Деснянського водозабору, надалі немає жодної гарантії безпечності води у водогоні.

Прес-служба Національного екологічного центру України



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Эта ночь тоже прошла для нас неспокойно. Враг продолжает беспокоить воздушное пространство Украины ракетно-«шахедными» атаками

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.