​Тридцятитисячна Хресна хода у столиці завершилася спокійно та без порушень

Про це, по завершенню заходів, розповів перший заступник Міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий та начальник поліції Києва Андрій Крищенко. Для охорони громадського порядку сьогодні були залучені працівники поліції, військовослужбовці Національної гвардії та фахівці Державної служби з надзвичайних ситуацій. Правоохоронці супроводжували колону учасників ходи та забезпечували безпеку за маршрутом їх пересування, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.


«Усі співробітники правоохоронного відомства на належному рівні забезпечили правопорядок під час хресної ходи у столиці. Про публічну безпеку дбали близько чотирьох тисяч правоохоронців. На цей час заходи завершилися, а особовий склад продовжує нести службу на вулицях Києва», – повідомив Сергій Яровий.

За попередніми підрахунками, до столиці прибуло до 30 тисяч віруючих.

Як зазначив начальник Головного управління Національної поліції у місті Києві Андрій Крищенко, під час проведення молебню та хресної ходи до Києво-Печерської Лаври правоохоронці не допустили порушень громадського порядку.

Фото прес-служби Нацполіції Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

На линии фронта произошло 134 столкновения, враг атакует с неистовой силой. Всего за сутки враг нанес 3 ракетных и 70 авиационных ударов

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.