​У Києві оперативники затримали 16-річну дівчину за крадіжку на залізничному вокзалі

До чергової частини Солом’янського управління поліції надійшло повідомлення від чоловіка про те, що його обікрали на території залізничного вокзалу. Заявник пояснив, що, спускаючись на ескалаторі, виявив відсутність гаманця із грішми та документами. Згодом чоловік помітив дівчину із схожим гаманцем і звернувся до поліцейських, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.


У ході відпрацювання отриманої інформації співробітники оперативно-пошукового відділу управління карного розшуку знайшли невідому, схожу за описом на правопорушницю. Дівчину зупинили, а у ході поверхневого огляду виявили у неї гаманець потерпілого. Фігурантка – 16-річна мешканка Закарпатської області, яка раніше до кримінальної відповідальності не притягувалася.

Слідчі Солом’янського управління поліції внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі до трьох років.

Фото прес-служби Нацполіції Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 25 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.