​У Києві оперативники затримали дівчину, яка викрала гаманець у перехожої

Під час відпрацювання території Подільського району на вулиці Сагайдачного працівники карного розшуку помітили дівчину, яка підозріло себе поводила. Вона задивлялась у сумки та кишені перехожих, тож правоохоронці вирішили простежити за нею, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.


Згодом поліцейські побачили, як незнайомка підійшла впритул до перехожої, яка розмовляла по телефону, та непомітно витягнула із кишені куртки гаманець. Правоохоронці одразу затримали її, а після документування події викрадену річ повернули власниці.

Слідчий Подільського управління поліції Романенко Тетяна зазначила, що затриманою виявилась 16-річна уродженка Закарпатської області, яка вже притягувалась до кримінальної відповідальності за аналогічні злочини:

«Дівчині оголошено про підозру у вчинені злочину, передбаченому частиною другою статті 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до п’яти років позбавлення волі».

Фото прес-служби Нацполіції Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Ведуча Ірина Узлова та військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Роман Світан обговорили найактуальніші новини навколо російсько-української війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.