​У Києві викрили працівницю Держгеокадастру в отриманні хабара в сумі 30 000 доларів США

Слідчі поліції Києва під процесуальним керівництвом військової прокуратури Дарницького гарнізону викрили співробітницю одного з відділів Держгеокадастру в отриманні неправомірної вигоди. Затримали працівницю у службовому кабінеті під час отримання грошей, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.


«56-річна посадовиця пообіцяла чоловіку затвердити проект землеустрою щодо відведення трьох земельних ділянок із подальшим їх переоформленням. Жінка озвучила суму 30 000 тисяч доларів, за яку пообіцяла вирішити питання, користуючись службовим становищем», - зазначив начальник відділу розслідування особливо тяжких злочинів поліції Києва Максим Асланов.

Наразі слідчі проводять досудове розслідування за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Затриманій загрожує позбавлення волі до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Фото прес-служби Нацполіції Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Враг продолжает атаковать нашу страну по ночам ракетами, шахедами, а также обстреливать ракетными системами залпового огня

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.