​Привласнення грошей на реконструкції шляхопроводу: столичні правоохоронці провели ряд обшуків у посадовців

Учасники злочинної схеми запровадили механізм розкрадання коштів, які виділяються на будівництво і поточний ремонт автошляхів через придбання за завищеними цінами матеріалів та подальшого перерахування різниці на рахунки суб`єктів підприємницької діяльності з метою їх переведення у готівку та привласнення.

Як повідомляє пресслужба Нацполіції Києва, слідчим управлінням ГУНП у м. Києві за процесуального керівництва Київської міської прокуратури проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 191 КК України - привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.

Досудовим розслідуванням встановлено, що службові особи комунальної корпорації «Київавтодор» під керівництвом Департаменту транспортної інфраструктури КМДА привласнили бюджетні кошти шляхом забезпечення підпорядкованим та наближеним підприємствам перемоги під час проведення державних закупівель на послуги з реконструкції шляхопроводу в складі транспортної розв’язки.

По зазначеній схемі було укладено договір з товариством на виконання робіт по об’єкту на перетині вул. Дегтярівської та вул. Олександра Довженка. Утім, посадові особи товариства-виконавця запровадили механізм розкрадання грошових коштів, які виділяються на будівництво і поточний ремонт автошляхів, через нібито придбання за завищеними цінами матеріалів та подальшого перерахування різниці на рахунки суб`єктів підприємницької діяльності з метою їх переведення у готівку та привласнення.

У свою чергу в інтересах службових осіб КК «Київавтодор» підрядне підприємство перераховувало кошти на рахунки суб’єкта господарської діяльності за проведені роботи, які фактично виконувались не в повному обсязі.

Нагадаємо, що 30 вересня на об’єкті будівництва проводилися роботи з монтажу мостових балок. Близько 16:20 при встановленні сьомої балки остання втратила рівновагу, зламалася посередині та впала на сусідню конструкцію. Після цього почалась ланцюгова реакція, що призвела до пошкодження раніше встановлених мостових балок та їх падіння на проїжджу частину.

На щастя, обійшлось без жертв та постраждалих. Відомості внесено до ЄРДР за ч. 2 ст. 272 (порушення правил безпеки при виконанні робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.

За супроводження працівників управління стратегічних розслідувань у м. Києві, за 8 адресами слідчими проведено обшуки на підставі ухвал слідчого судді Голосіївського районного суду міста Києва. Триває досудове розслідування.

Фото kyiv.npu.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 5 травня обговорили наступні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.