​На Київщині поліцейські затримали угруповання наркоторговців, які облаштували мережу нарколабораторій

Потужності цих лабораторій дозволяли фігурантам виготовляти близько 50 кг психотропів, отримуючи понад 30 млн гривень заробітку щомісячно. Фігуранти збували «продукцію» гуртовими партіями поштовими відправленнями та у розважальних закладах, повідомляє прес служба Нацполіції Києва.

П’ять нарколабораторій на Київщиніза допомогою спеціального обладнання синтезували амфетамін та MDMА. Крім того, члени угруповання використовували спеціальні верстати для пресування пігулок MDMA з унікальним кліше з лого «виробника».

Потужності цих лабораторій дозволяли фігурантам виготовляти близько 50 кг психотропів, отримуючи понад 30 мільйонів гривень заробітку щомісячно.

Зловмисники збували свою «продукцію» гуртовими партіями через поштові відправлення та довіреному колу осіб «з рук у руки», зокрема у розважальних закладах.

Правоохоронці за силової підтримки бійців полку поліції особливого призначення ГУНП в м. Києві та Київській області із залученням кінологів провели 28 обшуків за місцем розташування лабораторій, в помешканнях та автівках фігурантів.

У результаті слідчих дій вилучено майже 5 кг амфетаміну, 300 пігулок та 6 кг на завершальному етапі синтезу MDMA, 31 кг та понад 1000 літрів прекурсорів (з яких можна було б виготовити 40 кг амфетаміну), 2 кг канабісу. Крім того, вилучено 10 автомобілів, гроші в національній та іноземній валюті, лабораторне обладнання та верстати, фасувальні матеріали, зброю та набої різного калібру.

Орієнтовна вартість вилучених заборонених речовин за цінами «чорного» ринку становить понад 30 мільйонів гривень.

Організатору угруповання повідомлено про підозру за ч. ч. 2, 3ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів в особливо великих розмірах) та ч. 3 ст. 311 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання прекурсорів вчинені організованою групою або в особливо великих розмірах).

Решті членам угруповання - за ч. 2 ст. 307, ч. 3 ст. 311 та ч. 2 ст. 317 (Організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

Суд обрав підозрюваним запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.

За вчинення цих злочинів учасникам угруповання загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Процесуальне керівництво у кримінальних провадженнях здійснює Солом’янська окружна прокуратура м. Києва та Київська обласна прокуратура.

Фото kyiv.npu.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Сложилась очень тяжелая обстановка на линии фронта - мы отошли на трех оперативных направлениях, и эта ночь была у нас довольно горячая

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.